Koordinátor Dobrovolnického centra a Centra Filoména

  • Organizace: Koordinátor Dobrovolnického centra a Centra Filoména
  • Požadavky na vzdělání: Vysokoškolské, dle zákona o pedagogických pracovnících
  • Typ pracovního poměru: poloviční úvazek
  • Délka pracovního poměru: od 1.12. 2024

Co Vás čeká:

  • vedení a rozvoj Dobrovolnického centra Charity Jindřichův Hradec
  • nábor, zaškolení a péče o dobrovolníky
  • vedení dokumentace dobrovolnického centra (smlouvy, akreditace programů…)
  • komunikace s veřejností, spolupracujícími a přijímacími organizacemi
  • koordinace největší dobrovolnické akce na Jindřichohradecku – Tříkrálové sbírky
  • koordinace Centra Filoména – zejména příměstského tábora a projektu neformálního vzdělávání

Nabízíme:

  • Zaměstnání na poloviční úvazek v Jindřichově Hradci
  • Nástupní mzdu 15 000 Kč za poloviční úvazek s navýšením po zaškolení
  • Nestereotypní, smysluplnou a kreativní práci v příjemném mladém kolektivu
  • 25 dní dovolené (100 h při polovičním úvazku), supervizi a další benefity
  • Možnost podílet se na rozvoji dobrovolnického centra a jeho programů

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • řidičský průkaz typu B
  • osobnostní zralost, komunikativnost, samostatnost, kreativitu, systematičnost, časovou flexibilitu, schopnost empatie a asertivity, ochotu se dále vzdělávat
  • ztotožnění se s hodnotami Charity

Charita Jindřichův Hradec si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.

Kontaktní osoba.

Mgr. Karolína Píchová DiS.

ředitelka Charity Jindřichův Hradec

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice