Šlápli jsme do pedálů a společně najezdili 8 418 km. Děkujeme všem, kteří podpořili Autis Centrum!

Pedagogická fakulta JU se s hrdostí zúčastnila letošní ABC Challenge, významné akce na podporu Autis Centra České Budějovice. V červnu jsme jezdili na kole a společně se snažili najezdit co nejvíce kilometrů, protože počet kilometrů rovná se se výšce finančních prostředků převedených právě pro Autis Centrum.

Do výzvy se z naší fakulty zapojily tři týmy: PF - Pro Futuro, PF JCU Plachty a Tělocvikáři PF JU, které společně najezdily úctyhodných 8 418 km. Těší nás, že se zapojili zaměstnanci, studenti, ale i absolventi.

Univerzita jako celek zaznamenala mimořádný úspěch, když najezdila 88 800 km, čímž významně přispěla k dobré věci. Jsme hrdí na všechny zúčastněné a děkujeme všem, kteří podpořili tuto akci svým úsilím a nadšením. Díky této iniciativě nejenže pomáháme těm, kteří to potřebují, ale také ukazujeme, jakou sílu má spolupráce a kolektivní úsilí, čímž naplňujeme naší vizi Pro Futuro. Všichni dobře víme, že pomáhat druhým dává smysl!

Děkujeme všem za jejich podporu a těšíme se na další ročník ABC Challenge!

Více informací lze nalézt v tiskové zprávě JU: