Rektor Jihočeské univerzity ocenil jedenadvacet osobností na slavnostním zahájení akademického roku. Jsou mezi nimi i naši pedagogové - blahopřejeme!

Nový akademický rok 2024/2025 byl na Jihočeské univerzitě zahájen 1. října 2024 slavnostním zasedáním, na kterém rektor JU prof. Ing. Pavel Kozák, Ph.D. ve svém projevu promluvil o vědeckých, projektových, pedagogických i investičních výzvách, které v dalším období Jihočeskou univerzitu čekají. Zároveň ocenil jedenadvacet osobností za jejich vědeckou a pedagogickou činnost a také za jubilejní roky, které strávily na Jihočeské univerzitě.

Oceněné osobnosti z Pedagogické fakulty JU:

Vědecká ocenění

Cena Jiřího Františka Augusta Buquoye v oborové kategorii sociální vědy
doc. PhDr. Martin Horyna, Ph.D., Pedagogická fakulta, Katedra hudební výchovy

Cena Jany Anny Kateřiny Zátkové za popularizaci vědy
Mgr. Veronika Plachá, Ph.D., Pedagogická fakulta, Katedra primární a preprimární pedagogiky

Pracovní jubilea:

doc. RNDr. Josef Blažek, CSc., Pedagogická fakulta

Prof. RNDr. Pavel Pech, CSc., Pedagogická fakulta

doc. PaedDr. Jiří Tesař, Ph.D., Pedagogická fakulta

Všechny oceněné osobnosti naleznete zde:

Oceněným kolegům a kolegyním upřímně gratulujeme a přejeme do další práce pro Jihočeskou univerzitu hodně úspěchů!