Poučení, pohyb i zábava na příměstských fakultních táborech

Koncem července 2024 – konkrétně 29. 7. 2024 – odstartuje první týdenní turnus příměstského tábora, který připravila katedra tělesné výchovy a sportu Pedagogické fakulty JU. Letos se kromě pohybových her v tělocvičně i v přírodě zaměří táborníci i na základní zásady první pomoci, proto se toto prázdninové klání koná pod názvem „Záchranáři“. Pátého srpna pak naváže turnus druhý, který bude mít stejný program i obsahové zaměření. Tentýž den bude zahájen příměstský tábor, který pořádá katedra matematiky PF JU – týdenní prázdninový blok s názvem „Vikingové“ představí matematiku hravou formou, procvičí logické i kombinatorické myšlení a seznámí děti s navigačním portálem, díky kterému budou všichni moci cestovat vesmírem. Oba příměstské tábory se uskuteční díky finanční podpoře Statutárního města České Budějovice.

Všem táborníkům přejeme skvělé kamarády, prima vedoucí, a hlavně spoustu sluníčka, zábavy, pohybu i poučení!

Příměstský tábor: Záchranáři       Příměstský tábor: Vikingové