Dvě prvenství studentek PF JU na soutěži vysokoškoláků ve vědecké odborné činnosti v didaktice matematiky

Dvacátý první ročník soutěže vysokoškoláků ve vědecké odborné činnosti v didaktice matematiky se uskutečnil ve dnech 14. až 15. června 2024 v krásném a reprezentativním prostředí zámku v Kostelci nad Černými lesy. Ve dvou kategoriích si naše studentky z katedry matematiky odvezly ocenění za první místo!

V kategorii K1 – seminární práce – byla nejlepší studentka Phuong Anh Do s prací Fruzzle aneb zlomkové bločky. Kategorii K4 – závěrečné práce – ovládla Monika Španihelová s prací Rozvoj geometrické představivosti žáků základní školy pomocí tvorby geometrických objektů ve Scratch.

Ještě je potřeba dodat, že naše studentky uspěly v konkurenci desítek studujících z České republiky a Slovenské republiky. Děkujeme za vzornou reprezentaci a samozřejmě gratulujeme k vítězství!