Učitel/ka Německého jazyka, Trhové Sviny

• Ohodnocení: Dle tabulek v závislosti na délce praxe
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Od 26.8.2024
  • Kontaktní osoba: Ing. Vladislav Trsek, zástupce ředitele, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; případné dotazy zodpovíme na tel. 776728410 nebo osobně

Požadavky:

• splnění kvalifikačních předpokladů
  • čistý výpis z rejstříku trestů, morální bezúhonnost

Nabízíme:

• práci v malém kolektivu
  • pomoc a podporu začínajícím učitelům
  • možnost dalšího vzdělávání
  • platové ohodnocení dle praxe + osobní ohodnocení + odměny za splnění mimořádných úkolů
  • příspěvek na stravování (školní jídelna přímo v místě)

Nabídky s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; případné dotazy zodpovíme na tel. 776728410 nebo osobně.