Speciální pedagog na ZŠ Veltrusy

• Organizace: Základní škola Veltrusy, příspěvková organizace, Opletalova 493, Veltrusy
  • Požadavky na vzdělání: Speciální pedagogika, případně v kombinaci s další kombinací - není podmínkou
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Nástup od 26.8.2024
  • Kontaktní osoba: Mgr. Racková Světlana, ředitelka, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případné dotazy na tel. 731 617 991.

ZŠ VELTRUSY PŘIJME UČITELE/UČITELKU – SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA, ideálně v kombinaci s dalším vyučovacím předmětem /není podmínkou/

Nástup 26. 8. 2024

Celý úvazek, případně dle dohody, perspektiva trvalého pracovního poměru

POŽADAVKY:

• kvalifikační předpoklady dle zákona 563/2004 Sb. o pg. pracovnících v platném znění
  • čistý výpis z rejstříku trestů, morální bezúhonnost
  • kladný vztah k dětem a loajalita ke škole
  • ochota podílet se na dalších školních i mimoškolních aktivitách
  • aktivní přístup k práci, kreativita
  • ochota učit se a realizovat nové věci - formy práce s dětmi apod.

Výborná dopravní dostupnost včetně Prahy. Přivítáme i absolventy, případně studenty dokončující studium. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, vstřícný přístup a dobrý pracovní kolektiv.

Nabídky s profesním životopisem zasílejte co nejdříve na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případné dotazy na tel. 731 617 991.