Lektor/ka češtiny pro cizince

• Organizace: RENER EDUCATION Jazyková škola s právem SJZ, s.r.o., Fr. Šrámka 7, České Budějovice

Hledáme lektory češtiny pro cizince!

RENER EDUCATION – jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o., významná vzdělávací instituce v Jihočeském kraji, rozšiřuje svůj tým v Českých Budějovicích.

Co nabízíme?

• Příjemné pracovní prostředí: U nás se budete cítit jako doma.
  • Kvalitní zázemí: Moderní vybavení a skvělá metodická podpora.
  • Pružná pracovní doba: Přizpůsobíme se Vašim potřebám.
  • Zajímavé finanční ohodnocení: A možnost dalšího růstu.

Koho hledáme?

• Lektory češtiny pro cizince: Ideální pro začínající i zkušené lektory.
  • Prezenční intenzivní, individuální, dopolední a odpolední kurzy: Nabízíme různé typy kurzů, které Vám budou vyhovovat.

Co požadujeme?

• Komunikativnost a aktivní přístup
  • Tvůrčí myšlení a spolehlivost
  • Výbornou znalost českého jazyka
  • Živnostenský list výhodou

Práce vhodná pro:

• Studenty VŠ
  • Absolventy
  • Osoby v důchodu
  • Rodiče na MD/RD

Forma spolupráce:

• HPP/DPP nebo OSVČ

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Nebo tel.č. +420 775 454 264

Těšíme se na Vás!

Přidejte se k nám a staňte se součástí dynamického a přátelského týmu RENER EDUCATION!