Webinář KreativEU v rámci Erasmus Days 2024

Dne 16. 10. 2024 od 13:30 proběhne v rámci účasti na celosvětových Erasmus Days 2024 webinář pořádaný naší partnerskou univerzitou Polytechnic University of Tomar (Portugalsko). Webináře se zúčastní všechny univerzity, které jsou součástí konsorcia evropských univerzit KreativEU (Knowledge & Creativity European University), včetně té naší, a v rámci něj každá univerzita představí formou prezentace možnosti studia a konkrétní studijní programy, které nabízí. Níže naleznete program události spolu s odkazem na webinář (program bere v úvahu portugalský čas, tedy celý webinář proběhne o hodinu dříve, než je tam uvedené).

Program webináře