Pedagogická fakulta - homepage

Katedra biologie

Katedra biologie

O katedře

Informace pro uchazeče

Informace pro studenty

Publikace

Spolupráce s institucemi

Zahraniční spolupráce

Výzkumné skupiny

 

Další katedry PF JU

 

English

Nové obory studia otevírané na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v roce 2011

 

Doktorské studium Vzdělávání v biologii v rámci studijního programu Specializace v pedagogice. Toto doktorské studium směřující k dosažení gradu Ph.D. navazuje na magisterské studium učitelství biologie / přírodopisu nebo jakékoli Mgr. / Ing. studium biologické problematiky a souběžné pedagogické studium a zahrnuje problematiku vzdělávání v biologii včetně didaktiky biologie. Je akreditováno a otevíráno vůbec poprvé v rámci vysokých škol České republiky. Studium je čtyřleté a bude otevřeno prezenční i distanční formou.

Bližší informace na http://www.pf.jcu.cz/education/applicants/p_ds-vbi.php a na e-mailové adrese: papacek@pf.jcu.cz nebo na tč. 387 773 012

 

Kombinované bakalářské studium oboru Přírodovědná a ekologická výchova v rámci studijního programu Specializace v pedagogice organizované blokovou formou soustředění a prostřednictvím elektronické komunikace. Tříleté studium směřující k dosažení gradu Bc.

Bližší informace viz. http://www.pf.jcu.cz/education/applicants/p_pev_k.php a podrobnější informace pak na e-mailové adrese: papacek@pf.jcu.cz nebo na tč. sekretářky katedry 387 773 010.

 

Formátovat stránku pro tisk

 

Katedra biologie ]

Další katedry PF JU ]

[ Jihočeská univerzita ] [ Pedagogická fakulta ]

 

© 2016–2017 KBI PF JU       správa webu: Martin Toman