Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity
v Českých Budějovicích
U Tří lvů 1/A, 37001 Č. Budějovice
tel.: +420 387 773 214

 
 

 

 

 

Rozvrh

(LS 2017/18)

 

Rozdělení učeben:

TL 102   TL 208   TL 408   D 315   D 409

 

ÚNOR

9. únor, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Franclová     PSKAK Franclová     PSKAK Krninský     PVP2 Kouřilová     DSA
16.25 - 17.10 Franclová     PSKAK Franclová     PSKAK Krninský     PVP2 Kouřilová     DSA
17.20 - 18.05 Krninský     VAV2 Krninský     VAV2 Franclová     ZPTK Perout     AKTA2
18.15 - 19.00 Krninský     VAV2 Krninský     VAV2 Franclová     ZPTK Perout     AKTA2
10. únor, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
9.20 - 10.05 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
10.15 - 11.00 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Perout     AATK2 Zeman     PX3
11.10 - 11.55 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Perout     AATK2 Zeman     PX3
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Perout     AATK2 Zeman     PX3
14.15 - 15.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Mazehóová     PVP2 Krninský     IAPK2
15.05 - 15.50 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Mazehóová     PVP2 Krninský     IAPK2

 

23. únor, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Kalina     DU2K Kalina     DU2K Mazehóová     PVP2 Krninský     KVTC
16.25 - 17.10 Kalina     DU2K Kalina     DU2K Mazehóová     PVP2 Krninský     KVTC
17.20 - 18.05 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Kalina     DU3K Perout     AKTA2
18.15 - 19.00 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Kalina     DU3K Perout     AKTA2
24. únor, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Kalina     TEBA Kalina     TEBA Perout     AATK2 Zeman     PXE3K
9.20 - 10.05 Kalina     TEBA Kalina     TEBA Perout     AATK2 Zeman     PXE3K
10.15 - 11.00 Kalina     TEBA Kalina     TEBA Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
11.10 - 11.55 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Kalina     DU3K Perout     AKTA2
14.15 - 15.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Kalina     DU3K Mazehóová     KVTC
15.05 - 15.50 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Kalina     DU3K Mazehóová     KVTC

 

 

BŘEZEN

9. březen, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Krninský     VAV2 Krninský     VAV2 Slavík     SASK Kouřilová     DSA
16.25 - 17.10 Krninský     VAV2 Krninský     VAV2 Slavík     SASK Kouřilová     DSA
17.20 - 18.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Slavík     SASK Zeman     PX3
18.15 - 19.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Slavík     SASK Zeman     PX3
10. březen, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Zeman     PXE2K Krninský     IAPK2
9.20 - 10.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Zeman     PXE2K Krninský     IAPK2
10.15 - 11.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Zeman     PXE2K Krninský     IAPK2
11.10 - 11.55 Krninský     VAV2 Krninský     VAV2 Perout     AATK2 Zeman     PX3
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Krninský     VAV2 Krninský     VAV2 Perout     AATK2 Zeman     PX3
14.15 - 15.00 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Krninský     PVP2 Perout     AKTA2
15.05 - 15.50 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Krninský     PVP2 Perout     AKTA2

 

23. březen, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Kalina     DU2K Kalina     DU2K Franclová     ZPPAK Mazehóová     IAPK2
16.25 - 17.10 Kalina     DU2K Kalina     DU2K Franclová     ZPPAK Mazehóová     IAPK2
17.20 - 18.05 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Kalina     DU3K Zeman     PX3
18.15 - 19.00 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Kalina     DU3K Zeman     PX3
24. březen, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Kalina     DU3K Zeman     PX3
9.20 - 10.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Kalina     DU3K Zeman     PX3
10.15 - 11.00 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Kalina     DU3K Perout     AKTA2
11.10 - 11.55 Mazehóová     ATIA2 Krninský     ATIA2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita Komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Kalina     DU2K Kalina     DU2K Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
14.15 - 15.00 Kalina     DU2K Kalina     DU2K Perout     AATK2 Mazehóová     BASBK
15.05 - 15.50 Kalina     DU2K Kalina     DU2K Perout     AATK2 Mazehóová     BASBK

 

 

DUBEN

6. duben, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Franclová     PSKAK Franclová     PSKAK Komzáková     SASK Mazehóová     BASBK
16.25 - 17.10 Franclová     PSKAK Franclová     PSKAK Komzáková     SASK Mazehóová     BASBK
17.20 - 18.05 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Komzáková     SASK Zeman     PX3
18.15 - 19.00 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Komzáková     SASK Zeman     PX3
7. duben, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Perout     AATK2 Kouřilová     DSA
9.20 - 10.05 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Perout     AATK2 Kouřilová     DSA
10.15 - 11.00 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Franclová     ZPPAK Perout     AKTA2
11.10 - 11.55 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Franclová     ZPPAK Perout     AKTA2
12.00 - 12.20 komunita komunita Komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Franclová     ZPPAK Perout     AKTA2
14.15 - 15.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Mazehóová     PVP2 Krninský     IAPK2
15.05 - 15.50 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Mazehóová     PVP2 Krninský     IAPK2

 

20. duben, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Mazehóová     ATIA2 Mazehóová     ATIA2 Kalina     DU3K Zeman     PX3
16.25 - 17.10 Mazehóová     ATIA2 Mazehóová     ATIA2 Kalina     DU3K Zeman     PX3
17.20 - 18.05 Kalina     DU2K Kalina     DU2K Franclová     ZPPAK Perout     AKTA2
18.15 - 19.00 Kalina     DU2K Kalina     DU2K Franclová     ZPPAK Perout     AKTA2
21. duben, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Kalina     DU3K Zeman     PX3
9.20 - 10.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Kalina     DU3K Zeman     PX3
10.15 - 11.00 Mazehóová     ATIA2 Mazehóová     ATIA2 Franclová     ZPTK Zeman     PX3
11.10 - 11.55 Mazehóová     ATIA2 Mazehóová     ATIA2 Franclová     ZPTK Perout     AKTA2
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita Komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Kalina     TEBA Kalina     TEBA Franclová     ZPTK Perout     AKTA2
14.15 - 15.00 Kalina     TEBA Kalina     TEBA Perout     AATK2 Mazehóová     KVTC
15.05 - 15.50 Kalina     TEBA Kalina     TEBA Perout     AATK2 Mazehóová     KVTC

 

 

KVĚTEN

4. květen, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Franclová     ZPTK Kouřilová     DSA
16.25 - 17.10 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Franclová     ZPTK Kouřilová     DSA
17.20 - 18.05 Franclová     PSKAK Franclová     PSKAK Mazehóová     PVP2 Zeman     PX3
18.15 - 19.00 Franclová     PSKAK Franclová     PSKAK Mazehóová     PVP2 Zeman     PX3
5. květen, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Zeman     PXE2K Krninský     KVTC
9.20 - 10.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Zeman     PXE2K Krninský     KVTC
10.15 - 11.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Zeman     PXE2K Krninský     KVTC
11.10 - 11.55 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Perout     AATK2 Zeman     PX3
12.00 - 12.20 komunita komunita Komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová     VAV2 Krninský     VAV2 Perout     AATK2 Zeman     PX3
14.15 - 15.00 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Krninský     PVP2 Mazehóová     IAPK2
15.05 - 15.50 Zeman     PUMA1 Zeman     PUMA1 Krninský     PVP2 Mazehóová     IAPK2

 

18. květen, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Komzáková     SASK Krninský     IAPK2
16.25 - 17.10 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Komzáková     SASK Krninský     IAPK2
17.20 - 18.05 Krninský     ATIA2 Krninský     ATIA2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
18.15 - 19.00 Krninský     ATIA2 Krninský     ATIA2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
19. květen, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Krninský     PVP2 Zeman     PX3
9.20 - 10.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Krninský     PVP2 Zeman     PX3
10.15 - 11.00 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Krninský     PVP2 Zeman     PX3
11.10 - 11.55 Zeman     PXE1K Zeman     PXE1K Perout     AATK2 Krninský     IAPK2
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita Komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Zeman     PXE1K Zeman     PXE1K Perout     AATK2 Krninský     IAPK2
14.15 - 15.00 Krninský     ATIA2 Krninský     ATIA2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
15.05 - 15.50 Krninský     ATIA2 Krninský     ATIA2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2

 

 

ČERVEN

22. červen, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Kalina     TEBA Kalina     TEBA Krninský     PVP2 Mazehóová     KVTC
16.25 - 17.10 Kalina     TEBA Kalina     TEBA Krninský     PVP2 Mazehóová     KVTC
17.20 - 18.05 Mazehóová     VAVA2 Mazehóová     VAVA2 Perout     AATK2 Zeman     PX3
18.15 - 19.00 Mazehóová     VAVA2 Mazehóová     VAVA2 Perout     AATK2 Zeman     PX3
23. červen, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Kalina     DU3K Zeman     PX3
9.20 - 10.05 Perout     SZKA2 Perout     SZKA2 Kalina     DU3K Zeman     PX3
10.15 - 11.00 Mazehóová     VAVA2 Mazehóová     VAVA2 Kalina     DU3K Perout     AKTA2
11.10 - 11.55 Mazehóová     VAVA2 Mazehóová     VAVA2 Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Kalina     DU2K Kalina     DU2K Zeman     PXE2K Perout     AKTA2
14.15 - 15.00 Kalina     DU2K Kalina     DU2K Perout     AATK2 Mazehóová     IAPK2
15.05 - 15.50 Kalina     DU2K Kalina     DU2K Perout     AATK2 Mazehóová     IAPK2

 

 

 

Formátovat stránku pro tisk