Symbol PF Detail pracovní nabídkySociální pracovník

Sociální práce v nízkoprahové zařízení pro děti a mládež (sociální služba) - přímá práce s uživateli v sociální službě (klienti 6-20 let), související administrativa a ostatní činnosti spojené se zajištěním provozu. Vedení zájmových kroužků a akcí pro děti – 1x týdně vedení kroužku pro děti, cca 1x měsíčně víkendová akce (dle domluvy). Podíl na technickém zajištění chodu organizace.

 

Organizace:Salesiánský klub mládeže, z. s. Rumburk – Jiříkov
Požadavky na vzdělání:- VOŠ nebo VŠ vzdělání dle zákona o sociálních službách potřebné pro výkon pozice sociální pracovník (příp. odlišné vzdělání po konzultaci). - trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, způsobilost k právním úkonům, znalost práce na PC - základní orientace v problematice sociálních služeb, zákoně o sociálních službách a standardech kvality sociálních služeb - zkušenost v oblasti preventivních sociálních služeb či práce s dětmi a mládeží výhodou
Ohodnocení:Neuvedeno
Benefity:Neuvedeno
Typ pracovního poměru:HPP
Délka pracovního poměru:Neuvedeno
Kontaktní osoba:Strukturovaný životopis s uvedením profesních předpokladů a údajů o odborných znalostech a dovednostech - motivační dopis „Co očekávám od dané pozice a co mohu nabídnout“ na adresu stredisko.mladeze@seznam.cz.