Symbol PF Detail pracovní nabídkyUčitel/ka odborných předmětů SŠ – Informační technologie

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek přijme učitele odborných předmětů pro obor vzdělání: 18-20-M/01 – Informační technologie, který umí studenty nadchnout pro svůj obor; má přirozenou autoritu a respektuje individualitu studentů; je aktivní, kreativní, zodpovědný, otevřený novým technikám, technologiím a postupům, umí pracovat samostatně, má kladný vztah k dospívající mládeži.

 

Organizace:Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek
Požadavky na vzdělání:1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů ICT pro střední školy, nebo 2) odborné vysokoškolské vzdělání (VŠ – Fakulta aplikovaných věd, Fakulta informatiky, FEL apod.), které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů Programování a vývoj aplikací, Hardware, Informační a komunikační technologie a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících. Nutná znalost programovacího jazyka C, C#, popř. PHP a SQL.
Ohodnocení:platové ohodnocení dle platných platových tarifů a praxe
Benefity:školní stravování, příspěvek z FKSP na rekreaci, podpora odborného růstu a další vzdělávání, notebook
Typ pracovního poměru:pracovní poměr, popř. DPP, DPČ
Délka pracovního poměru:zkrácený úvazek s možností nástupu – září 2017
Kontaktní osoba:zájemci, kteří splňují výše uvedené požadavky, budou zařazeni do výběrového řízení na základě elektronicky zaslaného CV na e-mail: info@sps-pi.cz.